Hakkımızda

YEŞİL PVC PLASTİK AŞ 2021 yılında , 16 yıllık sektör deneyimimiz ardından daha yüksek seviyede kaliteli ürün ve hizmet sunmak amacı ile kurulmuştur .
Müşteri odaklı çalışma prensibi ile yurt içi ve yurtdışı hizmet veren tedarikçi bir firma olarak ürün yelpazemizi sürekli geliştirerek , en iyiye ve en kaliteliye erişip sizlere sunmayı amaçlıyoruz .

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini satış önce ve sonrası belirleyerek hareket eden dinamik organizasyon yapısı ve modern alt yapısıyla esnek hizmet yöntemini uygular, müşterileri için maksimum memnuniyet düzeyini hedeflemekteyiz .

  • Doğru İhtiyaç Analizi
  • Innovatif Yaklaşım
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
Hakkımızda
GÜVENİLİR HİZMET

Bütçe Dostu

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz ederek onlara en kaliteli çözümleri optimum maliyet ile sunmak için çalışıyoruz. Sahip olduğumuz tedarikçi ağı sayesinde bütçe dostu çözümler üretiyoruz.

SONUÇ ODAKLI

Uzman Ekip

Sektörde 16 yılı aşkın tecrübesi ve sürekli kendini geliştiren ekibimizle siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Tüm kurumsal ihtiyaçlarınız için uzman ekibimiz her an yanınızdadır.

Hakkımızda

En iyi reklamın "Mutlu Müşteriler" olduğu bilinciyle müşterilerimizden gelen talepler uzman ekibimizce doğru analiz edilerek innovatif ve bütçe dostu çözümler üretiyoruz.

Sahip olduğumuz 16 yılı aşkın tecrübemiz sayesinde sektördeki ulusal ve uluslararası gelişmeleri yakından takip ederek kendimizi sürekli güncelliyoruz. Yeni gelişmelere paralel olarak çözüm ortaklarımızı ve teknolojik altyapımızı da güncel tutarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.
En iyi reklamın "Mutlu Müşteriler" olduğuna olan inancımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek tam ve yerinde hizmet sunmak için çalışıyoruz.

0
+
Mutlu Müşteri
0
+
Tamamlanmış Proje

Kaliteli Hizmetin Doğru Adresi!

Markanızı ve hizmet kalitenizi yansıtacak çalışmalar için her an yanınızdayız.

Görüşmeyi Başlat
💬 Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?